top of page

Ceník:

V současnosti mám pro zjednodušení jednotný ceník, a to:

2.000,- Kč za 10 ks upravených fotografií

Každá další vybraná fotografie 150,- Kč

Dopředu nic neplatíte. Po focení obdržíte náhledy, vyberete si fotografie, obdržíte fakturu a poté do 14ti dní od zaplacení také fotografie ve velikosti pro web a v plné velikosti pro tisk.

Pokud budete dávat některé fotky na Instagram, můžeme se domluvit na specifickém ořezu pro IG.

Pokud mi dovolíte Vaše fotografie zveřejnit, dostanete ode zdarma také mě všechny, které si vyberu pro svou prezentaci.

JAK SE PŘIPRAVIT NA FOCENÍ a jak dlouho trvá?

 

LIDÉ na fotce by měli stylem ladit. Pokud se Vám povede doladit i barvy, je to bonus navíc :) u holčiček vypadají krásně rozevláté sukýnky, dobře vypadá jednobarevné oblečení, žádné výrazné nápisy, ale pokud se cítíte v šatech s výraznými neonovými květy, tak proč ne.

MAKE-UP je samozřejmě lepší mít, zejména pokud jste na něj zvyklí. Profi make up je plus (a mně ulehčí práci), potřeba to ale není. Základní retuš je v ceně.

JAK DLOUHO TO TRVÁ? Většinou fotíme kolem hodiny, někdy i déle (asi nikdy kratší dobu, na to jsem moc ukecaná). Pokud jedeme tak, abychom stihli západ slunce, tak určitě neskončíme dříve než cca 15 minut po západu.

U FOCENÍ PEJSKŮ Vezměte s sebou oblíbenou hračku, pamlsky, případně rekvizity (motýlek, květinu, šátek, uzlíček, plyšák...). Pokud chcete být na fotce také, myslete na to, že s make-upem je to lepší (pokud jej používáte, nemá samozřejmě smysl se malovat jen kvůli focení a potom vypadat úplně jinak než jste zvyklí). Focení v přírodě obvykle trvá cca hodinu, město pejsky více vyčerpává, většinou za 30-40 minut ztrácejí pozornost i ti zkušenejší modelové. Za tu dobu se dá pořídit spousta pěkných fotek, ale pokud to jde pomalu, zůstanu déle, dokud nemám na foťáku něco, co se nám líbí!

D877C2F8-34D0-4592-906C-E0B4FEF41968.jpg

PROČ VYPADAJÍ ZASLANÉ NÁHLEDY JINAK (HŮŘ) NEŽ UKÁZKOVÉ FOTOGRAFIE NA WEBU?

 

Náhledy mají za sebou pouze základní úpravu, slouží k Vašemu výběru fotek, kterým se budu věnovat více. Mám ráda výraznější a barevnou úpravu fotografií.

 

Poté, co si fotky vyberete, provedu něco z následujícícho (většinou skoro všechno): sjednotím pleť a odstraním nedokonalosti (neodstraňuji vrásky a póry pro dokonalý vzhled z časopisů, neumím a nechci ... ale viditelné pupínky, ekzém a podobně určitě odstraním, aby nerušily dojem z fotky), u psa zvýrazním oči, doladím strukturu srsti, vyčistím zuby, odstraním trčící chlupy, vousky atd.

 

Pozadí barevně upravím, odstraním rušivé elementy, přidám světla...změna může být méně či více výrazná, může spočívat v přidání nějakého dalšího prvku (květin, stromu, světla) k zakrytí pozadí, které se mi nelíbí, každopádně bude znát. Z tak trochu obyčejných fotek z náhledu udělá úprava fotky, jaké si (doufejme) představujete pro sebe a svého pejska a jaké vidíte na mých stránkách nebo na instagramu.

Na dva příklady se podívejte tady dole ...

87174952_10158087034699329_2579503005166
IMG_8905.jpg
IMG_5671.JPG
IMG_8891.JPG

MUSÍ BÝT PES POSLUŠNÝ a umět hodně povelů?

Nemusí, ale je jasné, že pokud chcete pěknou fotku sedícího nebo vzorně ležícího psa na lavičce, tak není jednoduché to vyfotit se psem, který nevydrží vteřinu na jednom místě. Pokud se Vám líbí fotka pejska, který drží v tlamě růži, ale Váš pes neumí držet předměty, taky se nejspíše nepovede - ikdyž to můžeme zkusit :c) Štěnátka nebo pejsci, co tolik neposlouchají, se fotí hůř a většinou v pohybu. Prosím, veďte to v patrnosti při svém očekávání, které z focení máte. Pokud nebude žádná fotka podle Vašich představ, nemusíte si žádnou vybrat a nemusíte nic platit. Ještě se mi to nestalo, ale jistě se to jednou stane. Osobně tipuji, že to bude právě případ, kdy majitelé chtějí fotku se psem panáčkujícím na pařezu a držícím v tlamě kopretinu, když jejich pes neumí ani povel sedni. Občas máme na sebe i na ty naše kamarády trochu přehnané nároky :c)

bottom of page